Bloga devam ettiğim düşünülmesin. Yalnızca doldum ve içimi bir yere boşaltmam gerekli.
Yaşı 30'a yaklaşmış ama hala leş gibi donla pis pis ter ve bok kokarak kızların evine giden ve onları kimin ağzına sıçtığını ya da kimin oğlunu tanıdığını anlatarak etkileyeceğini sanan erkekler yaşıyor hala. Banyo yapmayı bilmiyorlar ya bu herifler. Sevişmeyi de bilmiyorlar. 5 dakikada boşalıyorlar. Sonra da karşısındaki kıza "45 dakika sürseydi kukum acıyor diye söylenirdin ama." diyor bu adamlar. Evet, karşılarındaki kadınların canı acır tabii; çünkü adam o kadar kötü sevişiyor ki kadınlar onunla 45 dakika sevişmekten keyif almaz. Ama adam bu rezaletle yüzleşmeye o kadar korkuyor ki hiç kendisini sorgulamadan bütün suçu "işte kadınlar hep böyle" diyerek karşı tarafa atmaya çok meyyal.
Erkekler böyle de, kadınlarda hiç böyle şeyler olmaz mı? Yaş gençken herkesle rahat rahat takılıp tüm cevizleri kırıp belli bir yaştan sonra hiç alıcı kalmayınca rahatsız moda geçme ve kasma modası oldukça yaygın. Hatta bu blogda da okunduğu kadarıyla bu hataya ben bile düşüyordum sıkça. Oysa hiç gerek olmayan abuk bir ikilem doğuran bu salak kasıntı hal ve vaziyet kadının yalnızca kendi yalnızlığını pekiştiriyormuş. Ayrıca kasıntı birini kim sever ki? Kim yanında rahat olur ki? Siktir etmek lazım. Hanım hanımcık rolü oynamak yerine onun yattığı 32. erkek olduğunu söylememek ve soruyu sananeyle geçiştirmek yeterli. İlla soruyorsa da aman n'apayım. 32 işte. Yalan mı söyleyeceğim.
Bir de şu heyecan olayı... Aslında aşk diye bir şey yok da o adamın/kadının üzerinde yarattığı heyecana kapılmak var. İşte o heyecan için yaşamak bile yeter. Ama bu heyecanı yaşatacak az erkek/kadın var şu hayatta. Ayrıca zaten her halükarda bir gün bitecek bir şey heyecan denilen bu meret de.
Bir de şu herkesin kendi bulunduğu yere diğerlerini çekme isteğinden ve o noktada yalnız kalmaktan korkmasından hiç hoşlanmıyorum. Evliler evlen derler, bekarlar ayrıl derler, çocuğu olanlar çocuk yap, ev alan ev al, ehliyeti olan ehliyet al... Sana ne? SANA NE? Ben evli/bekar mutluyum belki, çocuk yapmak/yapmamak istiyorumdur, hayatımda bambaşka parametreler vardır, senin değer yargıların toplumunkilere birebir uyuyorsa sende bir hata olmalı hem. (Öperim Oscar'cığım..) Biraz cesur ol ya! Biraz kafa tut hayata, kurallarına. Gelmişsin 30 yaşına; isyan et biraz çevrene be. Annenin/babanın kopyası olmasan da olur.

Hiç yorum yok: